Kładziemy szczególny nacisk na właściwy przydział do grup pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku ucznia.

W ramach każdego kursu oferujemy wiele dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: konwersacje z native speakerem, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa, biblioteka językowa, indywidualne konsultacje, pomoc w odrabianiu pracy domowej.


O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą z dużym doświadczeniem w nauczaniu. Naszym największym sukcesem i rekomendacją są nasi Uczniowie, którzy uczą się u nas od kilku lat, polecając nas swoim znajomym. Cieszymy się razem z nimi z sukcesów, począwszy od wysokich osiągnięć na egzaminach, konkursach i olimpiadach szkolnych, poprzez stuprocentowe wyniki na egzaminie gimnazjalnym i maturalnym, skończywszy na wysokich notach na egzaminach międzynarodowych.

Nasza szkoła to nie tylko efektywna nauka w małych grupach i komfortowych warunkach, ale również fantastycznie spędzony czas. Poza kursami bawimy się podczas imprez integracyjnych z pizzą i szampanem oraz obozach językowo-sportowych.

Nasza metoda

Direct Communication to nowoczesna metoda nauczania opracowana w naszej Szkole. Polega ona na maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki i bardzo dużej koncentracji ucznia poprzez ciągłe powtarzanie poznanych zwrotów i odpowiadaniu na pytania. Nauka opiera się na konwersacji a nie na tradycyjnym przepisywaniu słówek i „wkuwaniu” ich na pamięć. Oceniamy, że zdolność zapamiętywania całych wyrażeń i zdań w języku obcym jest 3-4 krotnie wyższa niż w tradycyjnych metodach nauczania. U nasz uczeń nie marnuje czasu, ponieważ stale musi brać aktywny udział w lekcji.

Dodaj komentarz