Obóz młodzieżowy Londyn 2016

akc-londyn-tlo

Londyn i miasta Anglii

 Greenwich, Oxford i Canterbury

Obóz młodzieżowy 2.07 – 11.07.2016

Niepowtarzalna okazja zwiedzenia nie tylko wspaniałej stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu, z mnóstwem światowej sławy zabytków, ale również innych miast Anglii, które mają swój niepowtarzalny klimat i atmosferę. Poznaj Londyn jako miasto pełne życia i magii. Zobacz miejsca z książek o Harrym Potterze. Odkryj zaczarowany świat w Warner Bros. Studios. Stań oko w oko z dinozaurami i przeżyj trzęsienie ziemi w Muzeum Historii naturalnej.  Doświadcz magii legendarnego miasta i daj się zaczarować…

Zakwaterowanie: Via Lewisham Hostel w pięknej, parkowej dzielnicy w Londynie. Odnowiony w 2016 roku oferuje pokoje z łazienkami, bezpłatne wifi, śniadania i obiadokolacje, jak również salę telewizyjną, restaurację i kawiarnię.

Cena: 2190,00 PLN + 97,00 GBP

Zapisy i płatności: zaliczka – 600,00 PLN do 4.04.2016; I rata – 795,00 do 5.05.2016; II rata – 795,00 do 5.06.2016 na konto (numer konta w zakładce Kontakt) lub w sekretariacie Szkoły Języków Obcych Akcent, ul. Poniatowskiego 1a, Krasnystaw.

Program

1 dzień
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Wielkiej Brytanii.

2 dzień
Przeprawa promowa. Przyjazd do GREENWICH, miejsca, przez które przechodzi południk zerowy. Spacer parkiem obok Royal Observatory, Queen’s House oraz Cutty Sark – ostatniego na świecie oryginalnego żaglowca, do Painted Hall. Przejazd do hostelu w Londynie. Zakwaterowanie.

3 dzień
LONDYN:  Pałac Buckingham – zmiana warty, spacer po Parliament Square, gdzie znajdują się Opactwo Westminster, Big Ben, katedra św. Pawła,  Zakątek Poetów, Whitehall (Downing Street), Trafalgar Square ze słynną kolumną Nelsona, Galeria Narodowa. Czas wolny w dzielnicy artystów Soho.

4 dzień
LONDYN: „Śladami Harrego Pottera”. Wycieczka do Warner Bros. Studios, w którym powstawały filmy o przygodach Harrego (dla chętnych), Most Millenijny, King’s Cross z peronem 9 ¾ i sklepikiem Harrego Pottera, Charing Cross Road, na której znajduje się wejście na ulicę Pokątną. Picadilly Circus, wjazd na London Eye, spacer po Camden Town – stolicy wszystkich subkultur.

5 dzień
OXFORD:  wyjazd do Oxfordu – jednego z najstarszych i  najbardziej znanych miasteczek uniwersyteckich na świecie. Zwiedzanie miasta z anglojęzycznym przewodnikiem: Christ Church, All Souls College, Trinity College, Oriel College, Merton College, Bodleian Library, Radcliffe Camera, University Church of St Mary. Pływanie tradycyjnymi płaskodennymi łodziami – punting (dla chętnych).

6 dzień
LONDYN: Twierdza Tower of London, Tower Bridge, spacer po City – finansowej dzielnicy Londynu oraz po West End – dzielnicy najsłynniejszych teatrów, musicali i dyskotek oraz  kin. Opera Królewska.

7 dzień
LONDYN: Gabinet Figur Woskowych Madame Tussaud’s, zakupy na Oxford Street lub Stratford – centrum handlowe Westfield,  Queen Elisabeth Olympic Park – centrum sportowe olimpiady 2012 roku – obiekty z zewnątrz. Stadion jednego z kultowych klubów piłkarskich – Arsenal, Chelsea, Wembley, West Ham, Crystal Palace (dla chętnych).

8 dzień
LONDYN: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum RAF-u, Covent Garden, doki św. Katarzyny, spacer południowym brzegiem Tamizy: Docklands – uliczki, puby,stare doki nad Tamizą, śluzy i magazyny Regent’s Canal, rejon gdzie „działał” Kuba Rozpruwacz i miejsca skąd natchnienie czerpał Karol Dickens.

9 dzień
CANTERBURY: wyjazd do jednego z najstarszych miast Anglii, spacer gotyckimi uliczkami, zwiedzanie katedry Canterbury. Wyjazd do Polski

10 dzień
Przyjazd do Polski.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Londynie

Wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji

Opieka pilota i wychowawców

Ubezpieczenie: NNW i KL

Transport autokarem oraz bilety komunikacji miejskiej

Bilety wstępów i realizację bogatego programu zwiedzania

Nagrody w quizach i konkursach

Cena nie zawiera:

Biletów wstępów do Warner Bross Studio (35 GBP), na stadion jednego z kultowych klubów piłkarskich – Arsenal, Chelsea, Wembley, West Ham, Crystal Palace (30 GBP)